CLARINS DETOX BOOSTER SERUM İNCELEMESİ

CLARINS DETOX BOOSTER REVIEW – PLEASE CLICK FOR ENGLISH 👉🏻

Herkese merhaba! Bugün cilt bakımına yoğunlaşacağız.

Clarins markasının özellikle cilt bakım ürünlerini çok beğeniyorum.  Daha önceden Clarins Face Lotus Treatment Oil yani karma-yağlı ciltlere özel bir yüz yağını kullanmıştım ve bayılmıştım. Ne zamandır bu detox booster serumunu da merak ediyorum. Nihayet aldım ve artık yorumlayabilirim.

Clarins Detox Booster Serum İçeriği

Ürün tüm cilt tiplerine uygun. İçerisinde bulunan yeşil kahve ile detoks etkisi oluşturuyor. Ayrıca içerdiği hiyalüronik asit ile cildi nemlendirme özelliği bulunuyor. Ürünün boyutu 15 ml. Çok küçük bir boyutta ve yetmeyecekmiş gibi duruyor ama asla öyle değil. Ucunda minicik bir boşluk var oradan ürünü damlatıyorsunuz. Nemlendiriciniz içerisine 3-5 damla kadar damlatıyorsunuz ve kullanıyorsunuz.

Clarins Detox Booster Serum

Ürünün kimler için olduğuna bakalım;

  • Gece hayatı
  • Aşırı fast-food tüketimi
  • Sigara tüketiminin yoğun olduğu alanlar
  • Hava kirliliği

Özellikle aşırı fast-food tüketimi ve hava kirliliği diyerek beni cezbetti :)). Hamburgere, cipse falan bayılırımmm upss! E malum İstanbul gibi bir metropolde yaşamak zorundayım, hava kirliliği de otomatik eklendi. Arkadaşlar sağolsun sigaradan oksijen aldırmıyorlar insana! Bu durumda bu ürün tam bana hitap ediyor diyebilirim :).

Gelelim ürünün vaaddettiklerine;

  • Toksinlerden arındırır
  • Mat görünüme sahip cilde ışıltı katar
  • Cildi dolgunlaştırır

Clarins Detox Booster Serumun Etkisi Nasıl?

Öncelikle cildime ışıltı kattığını söyleyebilirim. Bir de nemlendiricimle kullandığımda cildimi oldukça nemli hissediyorum gerçekten. Herhangi bir sivilcelenme de yapmadı. Galiba ben Clarins’in ürünleriyle genel anlamda hep iyi anlaşıyorum. Yine sevdiğim bir ürün oldu. Bu ürünün bir diğeri olan Clarins Repair Booster serumunu da ablama almıştık, bilahare onu da deneyimleyip paylaşırım.

Ürünü indirimden almıştım, siz de indirimleri takip edip bir şans verebilirsiniz. İndirimsiz fiyatı 229 TL. Boyutuna göre çok gelebilir ama kesinlikle uzun süre gidecek gibi duruyor. Boyner, Sephora ve Sevil mağazalarında bulabilirsiniz.

Cildiniz ışıldasın!

Leave a Reply