Huda Beauty Lip Trio Dudak Seti İncelemesi

HUDA BEAUTY LIP TRIO REVIEW – PLEASE CLICK FOR ENGLISH 👉🏻

Herkese merhaba! Bugün güzel bir makyaj seti inceleyeceğiz; Huda Beauty 3’lü dudak seti!

Huda beauty ürünleri ne zamandır dikkatimi çekiyordu. Birçok ürünü mevcut far paletleri de çok meşhur ama benim dikkatimi daha çok dudak ürünleri çekti. Belki de Sephora’da daha çok rujları indirime girdiği içindir :).

Setin İçerisinde Neler Var?

Setin içerisinde neler varmış bir bakalım.

  • 1 adet mini boy dudak kalemi
  • 1 adet orijinal boy ruj
  • 1 adet mini boy sıvı mat ruj

Set, dudak makyajı için oldukça güzel bir içeriğe sahip. Özellikle sıvı ürünler daha uzun süreli gittiği için onu mini boyda tutup normal ruju orijinal boy sunmalarını oldukça beğendim.

Pinky Brown Dudak Kalemi

Yapısı aşırı yumuşak değil, çok sert de değil, orta kararda diyebiliriz. Her makyaja uyabilecek çok güzel bir dudak kalemi. Rengi setteki diğer ürünlere göre bi tık daha açık, azıcık da turunculuk içeriyor diyebiliriz. Setin içindeki ürünlerle uyumlu olması dışında hem sade olarak hem de açık renkli lip glosslarla çok güzel kullanılabilir. Oldukça beğendim.

Interview Power Bullet Mat Ruj

Çoook güzel bir ruj. Hem renk hem yapı olarak çok beğendim. Yapısı hassas gibi, sürerken kırılmasın diye dikkatli olmaya çalışıyorum :). Renk olarak dudak kalemine daha yakın bir renk, kahve-pembe alt tonlu ama aynı zamanda içerisinde çok hafif turunculuk barındırıyor diyebilirim. Ruj mat olmasına rağmen dudakta yağ gibi kayıyor. Ruju sürdüğünüzde incecik bir tabakada hemen rengini veriyor, asla ağırlık yapmıyor ve dudakları kurutmuyor. Ayrıca kalıcılığı çok iyi, gün boyu bir şeyler yiyip içmeme rağmen performansını oldukça beğendim.

Rujun görüntüsü kadife gibi, çok güzel

Bombshell Mat Likit Ruj

Bu sefer rujun mat likit halini mini boy olarak sete eklemişler. Tam çantaya at çık! Yapısı yine çok iyi; dokusu, verdiği his güzel. Yapışkanlık hissi yok, bu likit rujlarda en sevdiğim özellik. Boyutu küçük olsa da likit bir ürün olduğu için uzun süre gideceğini düşünüyorum. Likit mat rujun da kalıcılığı iyiydi, sadece saatler geçtikçe rengi koyulaşabiliyor onu da belirteyim. Yine bir çok makyaja uyum sağlayabilecek bir renk, bu sefer tam olarak kahve-pembe alt tonlu diyebilirim. Interview renginden biraz daha koyu bir renk ama bu da çok güzel.

Renkleri daha net görebilmeniz için, hepsinin bir arada olduğu görseli ekliyorum.

Huda Beauty Dudak Makyaj Setini Öneriyor Musun?

Evet! Ben hem renk hem yapı olarak ürünleri çok beğendim. Uzun süre elimden düşmeyecekler gibi duruyor :).

Bu arada rujların renkleri kendi dudağımda gördüğüm şekilde anlatmaya çalıştım. Herkesin ana dudak rengi farklı aslında, aynı ruj farklı kişilerde bambaşka durabiliyor. Bu yüzden ürünleri almadan önce denemenizde fayda var!

Ürün Sephora’da 729 TL’ye satılıyor. Ben aldığımda 579 idi (23 Ocak 2023’te almışım, 2 ay bile olmadan bu nasıl bir zam aklım almıyor artık!) ve indirimim olduğu için ben 500 TL gibi bir fiyata almıştım. Biraz pahalı gibi ama Huda Beauty’nin Power Bullet serisindeki mat rujları 649 TL (469 TL idi ben alırken off!) olduğu için set daha avantajlı duruyor. Ayrıca arada kendimizi şımartabiliriz :). Sizce?

Güzellikle Kalın!

Leave a Reply