Groomed Argan Yağı Saç Serumu

GROOMED ARGAN OIL HAIR SERUM – PLEASE CLICK FOR ENGLISH 👉🏻

Herkese merhaba, yine bir güzellik yazısı ile karşınızdayım. Bugünkü yazımızın konusu bakımlı yumuşak ve ışıl ışıl saçlar.

Hepinizin bildiği gibi saçlar insan görünümünü çok değiştiriyor. Sağlıklı ve bakımlı saçlar ile hem özgüveniniz yükseliyor hem de diğer insanlar arasında fark ediliyorsunuz. Bugün size harika bir argan yağlı saç serumu önereceğim.

Ürünle Nasıl Tanıştım?

Öncelikle benim bu ürünle tanışmam yıllar öncesine dayanıyor ve yıllardır saçlarım için sadece bu ürünü kullanıyorum. Bir aralar brezilya fönü muhabbetine sarmıştım ve Naturakeratin diye bir internet sitesinde evde yapılabilen brezilya fönü setini bulmuştum. O dönem bu siteyle ilgili internette de pek bilgi bulamadığımdan firmayı aramıştım, bilgiler almıştım.

Ürünlerinin Amerika’dan ithal olduğunu söylemişlerdi (gerçi şu an sitelerine baktığımda bu tarz bir ibareye rastlayamadım ama o zaman öyle söylemişlerdi) ve içindeki formaldehit oranları makul düzeyde olduğu için alıp deneyimlemiştim. Gerçekten ürünleri çok güzel ve evde yaptığım brezilya fönü efsane olmuştu. Herkes saçlarıma ne yaptığımı sorup duruyordu. Parıl parıl, yumuşacık ve dümdüz saçlarla 5-6 ay geçirdim. Sanırım saçımda boya olmadığı için brezilya fönü vaat edildiği şekilde uzun süreli olmuştu.

Harika Bir Saç Serumu!

Her neyse… Sonrasında bu siteden aldığım ürünlerden memnun kalınca argan yağlı saç serumunu denemeye karar verdim. İyi ki de öyle yapmışım. Çünkü gerçekten efsane bir saç serumu. Bunu da küçük bir anım ile anlatmak istiyorum :).

Saç konusunda çok titiz olan ve her ürünü beğenmeyen bir arkadaşım var, o sıralar yana yakıla argan yağlı saç serumu arıyor. O dönem Nashi markasının saç ürünleri argan yağlı serumları çok övülüyor. Arkadaş da kararsız ne alacağını bilemiyor derken ben kullandığım Groomed argan yağlı saç serumunu tavsiye ediyorum ve o da kullanmaya başlıyor. Sonrasında beğenip beğenmediğini sorduğumda da, ‘Benim için argan yağı serumu arayışı bitmiştir!’ şeklinde cevap veriyor. Arkadaşım bu konularda çok hassas ve titiz olduğundan dolayı bu ürünün ondan tam not alması benim de içimi rahatlattı ve o günden sonra başka bir ürün kullanmayı aklıma dahi getirmedim.

Nasıl Kullanılır?

Groomed argan yağlı saç serumunun şişesi oldukça sade ve kullanışlı. Kokusu çok güzel. Genellikle indirim döneminde 3-5 tane alıp stokluyorum. Önceden kokusu daha farklıydı, sanırım şimdi yeni bir parfüm eklemişler ama buna da bayıldım. Yani ne zaman kullanırsam kullanayım kokusu hep güzeldi. Bu arada ürün 50 ml ama baya uzun süreli gidiyor, bunu da belirteyim.

Islak ya da nemli saçınıza 1-2 pompa sıkarak kullanabiliyorsunuz. Ben hep saçım ıslakken 2 pompa kullanıp tarıyorum. Saçları pürüzsüzleştirip kolayca açıyor. Ardından kurutuyorum ve harika kokulu, ışıl ışıl saçlara sahip oluyorum. Saçları nemlendirmesini de çok beğeniyorum. Gerçekten saçlara parlaklık da veriyor. Kısacası Groomed argan yağlı saç serumunu her yönüyle tavsiye ediyorum.

Ürün ara ara indirime giriyor, açıkçası ben de hep indirimleri takip edip alıyorum. Normal fiyatı sitesinde 180 TL olarak görülüyor ama indirimli 120 TL olarak görünüyor. Ben güzel bir indirimde 75 TL’ye 4 adet alıp stokladım :). Ürüne kendi internet sitesinden ya da Naturakeratin’in internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Güzellikle kalın!

Leave a Reply