Kiko Long Lasting Eyeshadow Stick 38 Golden Taupe İncelemesi

KIKO LONG LASTING EYESHADOW STICK 38 GOLDEN TAUPE REVIEW – PLEASE CLICK FOR ENGLISH 👉🏻

Herkese merhaba! Bugün çok pratik ve çok güzel bir üründen bahsedeceğiz: Kiko Long Lasting Eyeshadow Stick.

Biliyorsunuz makyajın olmazsa olmazı göz makyajıdır. Kendi adıma en çok göz makyajlarını severim. Dolayısıyla göz makyajını yapmayı da çok seviyorum. Bu sebeple uzun zamandır görüp merak ettiğim stick farı alıp denemeye karar verdim.

Bakalım, farın stick halini nasıl bulmuşum :).

Kiko Uzun Süre Kalıcı Stick Göz Farının Yapısı ve Kalıcılığı Nasıl?

Öncelikle stick farın yapısı oldukça güzel, sürümü çok basit, yağ gibi kayıyor. Pigmentasyonu harika, gün boyu ilk sürdüğünüz gibi kalıyor. Aslında Kiko stick farın 04 Golden numarasını almaya gitmiştim. Işıltılı bir kahverengiydi. Fakat gittiğimde ürünün testerı yoktu o sebeple emin olamadım ve 38 Golden Taupe rengini almaya karar verdim. Çok ama çok beğendim, hatta sürer sürmez hasta oldum rengine hemen aldım :). İçinde minik altın ışıltıları olan küllü gri-lilamsı bir renk, farklı bir renk. Farklı şeyleri severim belki de bu cezbetti beni.

Ürünü aldığımda maalesef indirimsizdi ama o kadar çok beğendim ki direkt aldım. Bu oldukça nadirdir, genelde indirimsiz bir şey almam :)). Ürün ben aldığımda 109,99 TL idi maalesef yakın zamanda yine zam geldi ve ürünün fiyatı 129,99 TL oldu. Ürün uzun süre gider o yüzden fiyatını hakediyor diye düşünüyorum.

Kesinlikle çok ama çok beğendiğim bir ürün oldu. Resmen sür ve çık. Gün boyu kalıcılığını koruyan, akmayan, bulaşmayan harika bir far. Ben günlük hayatta genellikle eyeliner şeklinde kullanıyorum çok güzel oluyor. Bunun haricinde dumanlı göz makyajları için de harika oluyor. Kısacası tavsiye edebileceğim bir ürün oldu, tereddütte kalanlar direkt gidip alabilir.

Güzellikle Kalın!

Leave a Reply