GIVENCHY OMBRE COUTURE (02 BEIGE MOUSSELINE) FAR İNCELEMESİ

GIVENCHY OMBRE COUTURE-O2 BEIGE MOUSSELINE – PLEASE CLICK FOR ENGLISH 👉🏻

Herkese merhaba, bloğumuz daha çok yeni! Hayattaki yolculuğumuzun bir çok deneyimini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Eee blog sahipleri kadın olunca güzellik kısmı da otomatik olarak siteye ekleniveriyor :). 

İlk ürünümüz Givenchy markasının ombre couture serisindeki 02 numaralı krem göz farı. Yapısı yumuşacık ve parmakla kolayca uygulanabiliyor. İçindeki simler sürdüğünüz andan itibaren sabitleniyor ve yüzünüze bulaşmıyor; yani disko topu olmak yok :). Givenchy bu ürünüyle 16 saate kadar kalıcılık ve suya dayanıklılık vadediyor. Farı almadan önce Sephora’da denedim ve tabiki denediğim gün almadım. Çünkü performansını test etmeliydim. Bu küçük şirin far testten geçti (gerçekten vadettiği gibi saatlerce kalıyor) ve kendisi artık benimle.

Seride 12 renk mevcut fakat her rengi ülkemizde bulunuyor mu bilemiyorum. Ben en çok 02 beige mousseline ve 03 rose dentelle renkleri arasında kaldım. 02 beige mousseline rengi oldukça doğal içinde minik ışıltılar barındıran çok güzel bir far. Işıltıları o kadar güzel ki, çok mu abartılı olur diye gel-git yaşarken kendisini birden alıverdim. Işıltılı ama ana rengi soft bir renk olduğu için bence çok abartı durmuyor. Bazılarına abartılı da gelebilir o yüzden deneyerek almanızı tavsiye ederim.

Flaşlı fotoğrafta içindeki minik ışıltılar kendini gösteriyor.

Fiyatı Ne? Pahalı mı? Değer mi?

İndirimsiz fiyatı 193tl. Yanlış duymadınız oldukça yüksek bir fiyat. Ben Sephora’nın yüzde 50 indiriminden 96.5 tl ye almıştım. Bu da size pahalı gelebilir ben de alırken değer mi değmez mi diye çok düşündüm. Bir mac farın 80-90 tl arası olduğunu göz önüne alırsak bu far ondan birazcıcık pahalı oluyordu ve bugüne kadarki bir çok fardan farklı olduğu için rakiplerinden sıyrılıyordu. Kafamdaki uzunca hesaplaşmalardan sonra kendisini almaya karar verdim, iyi ki de almışım :). Çünkü bu farı her sürdüğümde iltifat alıyorum desem abartmış olmam. Bu iltifatlara dayanarak farın içindeki simlerin çok hoş durduğunu ve ödenilen parayı sonuna kadar hakettiğini söyleyebilirim. Ayrıca farı herhangi bir baz kullanmadan, saf hali ile uyguluyorum; bu da kendisine ekstra puan vermemi sağlıyor :).

Aldığımdan beri elimden düşürmüyorum. Özellikle bahar ve yaz ayları için 02 beige mousseline rengi harika duruyor, mutlaka deneyin. Eğer renkli gözlere sahipseniz farklı renkleri de hoşunuza gidebilir. Uzun lafın kısası Givenchy ombre couture serisini deneyin (tabiki indirim sezonunda, bu önemli :))), zaten denedikten sonra sevip almak isteyeceksiniz. Şimdiden iyi günlerde kullanmanızı diliyorum :).

Güzellikle kalın!

Leave a Reply